Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

 

HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır İstanbul’da spotçu olarak hizmet veren Bahar Spot, elinizdeki mevcut 2.el eşyaları değerinde kapınıza kadar gelip almaktayız. Tüm 2el eşyaları Bahar Spot olarak alıyoruz.

2.el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi, klima, elektronik eşya, laptop, iphone, Apple ürünleri, koltuk takımı, bahçe mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, antika gibi ikinci el eşyalar alım yaptığımız eşyalardan bazılarıdır. Sizde satmak istediğiniz eşyanın fotoğrafını 0535 421 28 06 numaralı whatsapp hattımıza hızlı ve güvenilir şekilde yollayabilirsiniz. Eşyalarınıza değerinde fiyatlandırma yapıldıktan sonra size bilgi verilecektir. Vereceğimiz fiyat teklifiniz sizler içinde uygun olması halinde sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize geliyoruz. Son olarak sizlere hiçbir zahmet vermeden eşyalarınızı alıyoruz ve dönmenizi elden yapıyoruz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarına hizmet vermekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; toplumumuzda ikinci el eşya satma ve 2.el eşya alım yapma olgusunu uygulayarak insanları konuyla ilgili bilgilendirmek ve kendilerine en iyi hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; internet aracılığı ile tüm Türkiye genelinde 2.el eşya alım yapma ve satın alma noktasına gelip toplumumuzdaki kullanılmış eşyayı tekrar kullanabilir olabileceği kültürünü geliştirmektir.

DETAYLI BİLGİ VE İLETİŞİM İÇİN

BİZİ ARAYABİLİR VEYA MESAJ ATABİLİRSİNİZ

İSTANBUL 2.EL BEYAZ EŞYA ALIM-SATIM

icon16
17KMüşteri Memnuniyeti
icon19
4200Satış
icon18
1900+Alım
icon17
250+Ürün
Hemen Ara
Whatsapp Hızlı Mesaj
Whatsapp Hızlı Mesaj
Whatsapp Hızlı Mesaj